Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

LabTech

 • EXTRAPID - Manualny system SPE

  Manualny system SPE Extrapid może być używany zarówno z kartridżami jak i dyskami do małych i dużych objętości próbek. Unikalne i elastyczne rozwiązanie w standardowych i rutynowych ekstrakcjach SPE.

  Opatentowana konstrukcja zapewnia wygodne i wydajne przełączaniepomiędzy zbieraniem próby, a usuwaniem odpadów z ekstrakcji.

  Czytaj więcej...

 • Metoda SPE

  SPE (Solid - Phase Extraction) jest bardzo popularną metodą, powszechnie stosowaną w laboratoriach do przygotowania próbek do dalszych analiz. Celem SPE jest oczyszczanie oraz zatężanie prób.Zastosowanie stałego adsorbenta pozwala na oddzielenie interesujących nas związków od zanieczyszczeń obecnych w badanym roztworze. 

  Czytaj więcej...

 • MultiVap - Automatyczny system do równoległego zatężania

  Nowy, automatyczny system do równoległego zatężania zwiększa wydajność i przepustowość próbek w laboratoriach, eliminuje gromadzenie się substancji w szyjkach naczyń oraz zapewnia wysoką jakość i niskie koszty utrzymania. 8 - pozycyjny moduł pozwala na odparowanie substancji do sucha lub na zatężanie do stałej objętości końcowej. To kompaktowe rozwiązanie porównywalne do konwencjonalnych obrotowych wyparek, dzięki zintegrowanemu systemowi do odprowadzania oparów można stosować poza wyciągami i digestoriami.

  Czytaj więcej...

 • MV5 – Automatyczny system zatężania

  Wielokanałowy i wielofunkcyjny instrument do równoległego zatężania MV5 to najnowsze osiągnięcie firmy LabTech. Posiada on wszystkie cechy, aby zapewnić szybką, efektywną oraz niezawodną pracę w laboratorium zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Omywanie azotem, możliwość dostosowania poziomu igły oraz podgląd przebiegu procesu zatężania to tylko kilka z jego zalet.

  Czytaj więcej...

 • Nowość! E.T. Concentrator

  E.T. Concentrator to manualny system do równoległego zatężania produkcji włoskiej firmy LabTech. Urządzenie posiada 6 kanałów, które mogą pracować równocześnie lub osobno znacznie usprawniając pracę w laboratorium. Naczyńka na próbki są w pełni kompatybilne ze stosowanymi w automa­ty­cz­nym systemie SPE SEPATHS, co czyni je dość uniwersalnym akcesorium. Innowacyjna konstrukcja urządzenia pozwala na podgląd stanu próbki w trakcie całego procesu.

  Czytaj więcej...

 • Sepaths - Automatyczny system SPE

  Sepaths firmy LabTech został zaprojektowany zarówno dla kartridży jak i dla dysków, tak aby można było w nim przygotowywać do innych analiz próbki o różnych objętościach.

  Może być stosowany do ekstrakcji śladowych związków organicznych z wody pitnej, wód powierzchniowych, wód gruntowych, żywności, napojów i innych próbek.

  Czytaj więcej...

 • SepLine-S - Automatyczny system SPE

  Automatyczny system SPE SepLine-S wykorzystuje najnowsze osiągnięcie z dziedziny ekstrakcji fazy płynnej do stałej. Dobra czułość oraz powtarzalność sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem do przygotowania prób w analizach MS. Kondycjonowanie, próbkowanie, płukanie azotem, przemywanie rozpuszczalnikiem i elucja są zaprogramowane automatycznie zgodnie ze wskazaniami użytkownika, a unikalna technologia uszczelniania niskim ciśnieniem dokładnie kontroluje przepływy w strzykawce pozwalając uniknąć zanieczyszczenia próbki.

  Czytaj więcej...

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu