Anchem

Aparatura analityczna

HydROC od firmy OPSIS LiquidLINE to innowacyjny aparat do hydrolizy z użyciem kwasów mający na celu poprawę wydajności i bezpieczeństwa w analizach ilościowych tłuszczu. HydROC umożliwia hydrolizę do 6 próbek jednocześnie, a specjalnie zaprojektowane filtry pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy.

SoxROC to innowacyjne rozwiązanie do analizy mokrej z zastosowaniem ekstrakcji metodami Randall’a i Twisselmann’a. Stosując ekstrakcję na gorąco w obiegu zamkniętym stwarza optymalne warunki do analizy co 5-krotnie skraca czas ekstrakcji bez wpływu na dokładność i precyzję.

Podkategorie

Analizatory KjelROC  są to innowacyjne, precyzyjne, a przy okazji opłacalne rozwiązania do destylacji, miareczkowania i oznaczania białek metodą Kjeldahla.

Analizatory oraz moduły destylacyjne to unikalne urządzenia, dające wiele korzyści w laboratoriach. Zachęcamy do zapoznania się z tymi rozwiązaniami.

Oferujemy bloki mineralizacyjne, wytworzone ze starannie dobranych materiałów oraz skrubery, które są szczególnie rekomendowane w miejscach, gdzie liczy się oszczędność wody. Starannie dobrane materiały pozwalają na długoterminową pracę urządzeń w wysokich temperaturach i w środowiskach o dużym nasyceniu żrącymi oparami.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu