Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Ten kompaktowy analizator do pomiaru impedancji elektrycznej cechuje niezwykła łatwość w obsłudze, dzięki czemu μ-Trac 4200 może być bez problemu obsługiwany przez osoby niebędące specjalistami w dziedzinie mikrobiologii.

Na miarę potrzeb

μ-Trac 4200 składa się z termostatowanego inkubatora w którym można dokonać pomiaru 21 prób jednocześnie.

Przeznaczony dla mniejszych firm lub do badań, które nie wymagają przeprowadzania dużej liczby analiz. Oferowany przez nas analizator nie wymaga wielkiego budżetu, a relacja jego ceny do wydajności jest na rynku bezkonkurencyjna.

Gotowe do użycia cele pomiarowe

Dla systemów BacTrac i μ-Trac dostępne są gotowe do użycia cele pomiarowe, z przygotowanym podłożem. Za ich pomocą można wykonać typowe pomiary ogólnej liczby bakterii oraz wielu zanieczyszczeń mikrobiologicznych, w tym patogenów. Te oznaczenia można przeprowadzić również za pomocą cel pomiarowych do napełniania.

Cele pomiarowe do napełniania

Oprócz cel pomiarowych gotowych do użycia dostępne są również cele do samodzielnego przygotowania. Różnorodność pożywek do cel pomiarowych pozwala wykonać bardzo szeroki zakres oznaczeń. Cele te mogą być jednorazowe lub wielokrotnego użytku, przeznaczone do sterylizacji.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu