Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

SPE (Solid - Phase Extraction) jest bardzo popularną metodą, powszechnie stosowaną w laboratoriach do przygotowania próbek do dalszych analiz. Celem SPE jest oczyszczanie oraz zatężanie prób. Zastosowanie stałego adsorbenta pozwala na oddzielenie interesujących nas związków od zanieczyszczeń obecnych w badanym roztworze. 

E.T. Concentrator to manualny system do równoległego zatężania produkcji włoskiej firmy LabTech. Urządzenie posiada 6 kanałów, które mogą pracować równocześnie lub osobno znacznie usprawniając pracę w laboratorium. Naczyńka na próbki są w pełni kompatybilne ze stosowanymi w automa­ty­cz­nym systemie SPE SEPATHS, co czyni je dość uniwersalnym akcesorium. Innowacyjna konstrukcja urządzenia pozwala na podgląd stanu próbki w trakcie całego procesu.

MultiVap 10 jest nowym, automatycznym systemem do zatężania próbek. W porównaniu do swojego poprzednika, urządzenia MultiVap 8 zwiększa pojemność o 25%, tym samym poprawiając przepustowość całego laboratorium. Posiada jeszcze lepszy stosunek wydajności do ceny. System umożliwia odparowanie do sucha lub koncentrację do określonej z góry objętości.

System jest prosty w obsłudze, a użytkownik nie musi być obecny przy urządzeniu podczas przeprowadzania procesu.

Wielokanałowy i wielofunkcyjny instrument do równoległego zatężania MV5 to najnowsze osiągnięcie firmy LabTech. Posiada on wszystkie cechy, aby zapewnić szybką, efektywną oraz niezawodną pracę w laboratorium zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Omywanie azotem, możliwość dostosowania poziomu igły oraz podgląd przebiegu procesu zatężania to tylko kilka z jego zalet.

Manualny system SPE Extrapid może być używany zarówno z kartridżami jak i dyskami do małych i dużych objętości próbek. Unikalne i elastyczne rozwiązanie w standardowych i rutynowych ekstrakcjach SPE.

Opatentowana konstrukcja zapewnia wygodne i wydajne przełączanie pomiędzy zbieraniem próby, a usuwaniem odpadów z ekstrakcji.

Sepaths firmy LabTech został zaprojektowany zarówno dla kartridży jak i dla dysków, tak aby można było w nim przygotowywać do innych analiz próbki o różnych objętościach.

Może być stosowany do ekstrakcji śladowych związków organicznych z wody pitnej, wód powierzchniowych, wód gruntowych, żywności, napojów i innych próbek.

Automatyczny system SPE SepLine-S wykorzystuje najnowsze osiągnięcie z dziedziny ekstrakcji fazy płynnej do stałej. Dobra czułość oraz powtarzalność sprawia, że jest świetnym rozwiązaniem do przygotowania prób w analizach MS. Kondycjonowanie, próbkowanie, płukanie azotem, przemywanie rozpuszczalnikiem i elucja są zaprogramowane automatycznie zgodnie ze wskazaniami użytkownika, a unikalna technologia uszczelniania niskim ciśnieniem dokładnie kontroluje przepływy w strzykawce pozwalając uniknąć zanieczyszczenia próbki.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu