Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

SPE (Solid - Phase Extraction) jest bardzo popularną metodą, powszechnie stosowaną w laboratoriach do przygotowania próbek do dalszych analiz. Celem SPE jest oczyszczanie oraz zatężanie prób. Zastosowanie stałego adsorbenta pozwala na oddzielenie interesujących nas związków od zanieczyszczeń obecnych w badanym roztworze. Metoda SPE posiada wiele zalet, między innymi: 

  • zwiększa szybkość ekstrakcji, 
  • redukuje zużycie rozpuszczalników, 
  • wpływa na poprawę dokładności i powtarzalności wyników analiz laboratoryjnych.

Ekstrakcję ciecz - ciało stałe prowadzi się na kartridżach, kolumienkach i dyskach. Użycie dysków SPE o dużej przepuszczalności płynu i wysokiej zdolności adsorpcji jest szczególnie odpowiednie do ekstrakcji dużych objętości próbek. Tradycyjne wkłady SPE dla małych objętości badanych substancji bez problemu znajdują zastosowanie w laboratoriach spożywczych, farmaceutycznych, analitycznych i biologicznych.

LabTech zapewnia kompletny zakres rozwiązań SPE dla właściwego przygotowania prób do analiz standardowych, jak również chromatograficznych i spektrometrii mas.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Do pobrania

SPE LabTech
Rozmiar: 6,2MB

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu