Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

E.T. Concentrator to manualny system do równoległego zatężania produkcji włoskiej firmy LabTech. Urządzenie posiada 6 kanałów, które mogą pracować równocześnie lub osobno znacznie usprawniając pracę w laboratorium. Naczyńka na próbki są w pełni kompatybilne ze stosowanymi w automa­ty­cz­nym systemie SPE SEPATHS, co czyni je dość uniwersalnym akcesorium. Innowacyjna konstrukcja urządzenia pozwala na podgląd stanu próbki w trakcie całego procesu.

MultiVap 10 jest nowym, automatycznym systemem do zatężania próbek. W porównaniu do swojego poprzednika, urządzenia MultiVap 8 zwiększa pojemność o 25%, tym samym poprawiając przepustowość całego laboratorium. Posiada jeszcze lepszy stosunek wydajności do ceny. System umożliwia odparowanie do sucha lub koncentrację do określonej z góry objętości.

System jest prosty w obsłudze, a użytkownik nie musi być obecny przy urządzeniu podczas przeprowadzania procesu.

Wielokanałowy i wielofunkcyjny instrument do równoległego zatężania MV5 to najnowsze osiągnięcie firmy LabTech. Posiada on wszystkie cechy, aby zapewnić szybką, efektywną oraz niezawodną pracę w laboratorium zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania. Omywanie azotem, możliwość dostosowania poziomu igły oraz podgląd przebiegu procesu zatężania to tylko kilka z jego zalet.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu