Anchem

Aparatura analityczna

Systemy RSLC posiadają unikalne funkcje, znajdujące zastosowanie w ultraszybkich rozdziałach chromatograficznych, dając doskonałe rozdzielczości na kolumnach o małych ziarnach. Oferujemy szeroką gamę systemów RSLC: pracujących w różnych zakresach przepływów, formujących gradienty dwu i czteroskładnikowe po stronie wysokiego i niskiego ciśnienia, a także z możliwością prowadzenia równoległych analiz (technologia x2 Dual).

Firma Dionex jest pionierem w dziedzinie chromatografii cieczowej z zastosowaniem niskich przepływów rzędu ok. 300 nL/min, w której stosuje się kolumny o średnicy 75 µm. Systemy UltiMate® 3000 Nano LC zapewniają najlepszą rozdzielczość, czułość i selektywność oraz bez problemu można je stosować w połączeniach ze spektrometrią mas (LC-MS).  

To bardzo opłacalne rozwiązania stosowane zarówno w standardowej chromatografii HPLC, jak i w UHPLC. 

Systemy te to z całą pewnością dobrze wykorzystana inwestycja, która zapewnia dużą elastyczność, niezawodność i wysoką wydajność w działaniu.

To dobre rozwiązanie w rozdziałach chromatograficznych zarówno analitycznych i półpreparatywnych, a także w tych, które wymagają zastosowania kolumn typu micro-bore.

Oferujemy szeroką gamę konfiguracji standardowych systemów LC, ale istnieje możliwość ich modyfikacji.

Dwuskładnikowy system dostosowany jest do solidnych, bezpiecznych i o wysokiej wydajności półpreparatywnych rozdziałów chromatograficznych.

Atuty systemu: dozowanie po stronie wysokiego ciśnienia z dużą dokładnością i precyzją; technologia SmartFlow®; szeroki zakres przepływu od 0,5 do 50 mL/min; nastrzyk próby do 2,5 mL; oprogramowanie Chromeleon...

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu