Anchem

Aparatura analityczna

Analiza gazów rozpuszczonych w oleju transformatorowym jest istotnym elementem diagnostyki transformatorów. Firma G·A·S oferuje dokładną i szybką analizę niskich stężeń tych gazów. Zastosowanie opcji autosamplera headspace (Versa lub Triplus 300) umożliwia analizę dużej liczby próbek oleju bez udziału operatora.

Analizatory składu gazu ziemnego występują w wielu konfiguracjach, od przyrządów z jednym zaworem i detektorem do złożonych systemów wielokanałowych. Firma G·A·S oferuje optymalne rozwiązania do konkretnych zastosowań. Analizatory są zgodne z normami międzynarodowymi określającymi metody analizy składu gazu ziemnego.

Analiza związków siarki na poziomie ppb jest wymagającym zadaniem. Ta grupa związków łatwo adsorbuje się na powierzchni większości materiałów. Z tego powodu wszystkie elementy drogi przepływu analizowanej próby zostały wykonane w technologii Restek Sulfinert®, dla zapewnienia pełnej inertności. Zastosowany w analizatorze detektor PFPD jest uznanym rozwiązaniem dla tego typu analiz - oferuje dużą czułość, selektywność i trwałość.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu