Anchem

Aparatura analityczna

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Thermo Fisher Scientific prezentuje innowacyjny spektrometr masowy z potrójnym kwadrupolem. System Thermo Scientific ™ TSQ ™ 9000 GC-MS / MS, który został zaprojektowany w celu zrewolucjonizowania pracy w laboratorium. System ten zapewnia niespotykany dotąd poziom wydajności, która rozwiązuje coraz trudniejsze wymagania regulacyjne, jednocześnie jest łatwy w obsłudze zarówno dla doświadczonych, jak i nowych użytkowników, pozwala zminimalizować czas pracy, co w konsekwencji znacząco obniża koszty analizy dla klienta. TSQ 9000 dostarczany jest wraz z chromatografem gazowym Trace 1310 oferującym niespotykaną elastyczność w doborze modułowych dozowników i detektorów.

TSQ 9000 - następca TSQ 8000 Evo został zaprojektowany z myślą o laboratoriach, które potrzebują szybkich i czułych metod oznaczania analitów w skomplikowanych matrycach (np. dioksyny, PCB, pestycydy czy hormony). Umożliwia screening i oznaczenie ponad 1 000 analitów wpojedynczym przebiegu analitycznym. Nowy model zbudowany jest jako liniowy potrójny kwadrupol z dodatkowym wstępnym kwadrupolem zakrzywionym w kształcie litery „S”, który kieruje do analizatora tylko cząstki zjonizowane eliminując tzw. „szum chemiczny”, co obniża limity detekcji analizowanych związków i podnosi jakość widm masowych.

Spektrometr jest wyposażony w wysokowydajną pompę turbo ze śluzą próżniową zapewniającą możliwość wymiany źródła jonów bez konieczności zapowietrzania aparatu oraz opcje rozbudowy o chemiczną jonizację (CI) i sondy bezpośredniego wprowadzania próbki do źródła spektrometru.

Dodając jeden z szerokiej gamy autosamplerów firmy Thermo Fisher Scientific do dozowania cieczy lub typu Head-Space z różnorodnym przygotowaniem próbki uzyskujemy wysoką wydajność systemu GC-MS. System GC-MS/MS sterowany jest poprzez dedykowany program TraceFinder umożliwiający pracę w trybie „full scan”, SIM i mieszanym, przeglądanie bibliotek widm masowych oraz tworzenie własnych, analizę ilościową i tworzenie raportów.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Do pobrania

TSQ 9000
Rozmiar: 2MB
TSQ 9000 - Specyfikacja
Rozmiar: 0,1MB

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu