Anchem

Aparatura analityczna

Sylab

 • Analizatory mikrobiologiczne

  Analizatory mikrobiologiczne wykorzystują pomiar impedancji do jakościowego oraz ilościowego oznaczania drobnoustrojów w próbce.

  Analizatory mikrobiologiczne firmy SY-LAB znajdują zastosowanie w środowisku produkcyjnym, laboratoryjnym, przetwórstwie żywności oraz w przemyśle farmaceutycznym i kosmetycznym.

  Czytaj więcej...

 • BacTrac

  W ciągu kilku ostatnich lat BacTrac 4300 stał się liderem na rynku, ze względu na elastyczność w zakresie pomiaru impedancji elektrycznej.

  Innowacyjny system pomiarowy pozwala nie tylko swobodnie wybierać dwie wartości impedancji na analizę, tj. M-value i E-value, lecz także oferuje szereg indywidualnych, typowych dla zanieczyszczenia profili wzrostu.

  Czytaj więcej...

 • MicroTrac

  Ten kompaktowy analizator do pomiaru impedancji elektrycznej cechuje niezwykła łatwość w obsłudze, dzięki czemu μ-Trac 4200 może być bez problemu obsługiwany przez osoby niebędące specjalistami w dziedzinie mikrobiologii.

  Czytaj więcej...

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu