Drukuj

Spektrometria masowa może przyczynić się do odkryć o wielkim znaczeniu. Nie chcesz pozostać w tyle? Firma Thermo Fisher Scientific, podążając za potrzebami badaczy, opracowała program Grant Central - rozwiązanie dedykowane naukowcom z dziedziny nauk przyrodniczych, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o przyznawaniu dotacji na aparaturę.

Czym jest Grant Central?

Grant Central jest to zbiór zasobów, dzięki któremu zwiększysz swoje szanse na uzyskanie finansowania na aparaturę analityczną. Niezależnie od tego, czy starasz się o dotację na nową technologię czy chcesz rozbudować posiadany już aparat, eksperci z Thermo będą służyć Ci radą na każdym etapie. Pomogą Ci, jeśli masz pytania związane z napisaniem wniosku lub potrzebujesz informacji uzupełniających.

Ponadto:

Demonstracje Grant Central pomogą Ci w początkowym etapie przygotowania danych i zebrania dokumentów. Dokumentacja Grant Central dostarczy Ci informacji, jak uzasadnić we wniosku potrzebę korzystania z instrumentów dla konkretnych zastosowań. Zapraszamy na stronę programu Grant Central:

http://planetorbitrap.com/grant-central