Anchem

Aparatura analityczna

Nowy spektrometr masowy maksymalizuje wiedzę badawczą i wydajność dzięki inteligentnym strategiom zbierania danych.

Spektrometr masowy Thermo Scientific Orbitrap Eclipse Tribrid wprowadza nowe możliwości w zaawansowanych badaniach białek, poszerzając możliwości badawcze.

Orbitrap Eclipse™ Tribrid™ wprowadza ważne udoskonalenia, które poprawiają czułość systemu w porównaniu z poprzednimi generacjami i zwiększają jego zdolność do charakteryzowania i kwantyfikacji złożonych biomolekuł i układów biologicznych. Ulepszenia te są idealne nie tylko do natywnej omiki i badań translacyjnych, ale także do analizy strukturalnej i biofarmaceutycznej nienaruszonych białek i ich kompleksów.

Użytkownicy spektrometru masowego Orbitrap Eclipse™ Tribrid™ mogą korzystać z:

 • Poprawionej czułości i szybkości w porównaniu do poprzednich generacji,
  z funkcją wyszukiwania w czasie rzeczywistym zapewniającą szybką i dokładną analizę TMT.
 • Zdolności do przeprowadzania eksperymentów typu intact/top-down
  i uproszczenia widm, dzięki redukcji ładunku z przeniesieniem protonu (PTCR)
  w celu wydobycia ważnych informacji strukturalnych.
 • Analizy spektrometrii masowej wyższego rzędu (MSn) kompleksów białkowych i ich części składowych, dzięki nowatorskiej funkcjonalności zakresu wysokich mas, która rozszerza
  zakres masy instrumentu do 8000 m/z.
 • Nowej, standardowej metody Thermo Scientific SureQuant do ultraczułych, celowanych testów dla dużych paneli białkowych. Dostępne są metody SureQuant dla zestawu Thermo Scientific SureQuant AKT / mTOR Pathway i zestawu Biognosys PQ500TM do celowanego oznaczania ilościowego 500 białek osocza.
 • Znaczącego zwiększenia pokrycia sekwencji białka dzięki zastosowaniu technologii
  ion mobility w interfejsie FAIMS Pro. Zarządzanie tym interfejsem jest w pełni zintegrowane z oprogramowaniem sterującym w celu łatwej integracji.
 • Spektrometr masowy Orbitrap Eclipse™ Tribrid™ można zintegrować z rutynowymi procedurami laboratoryjnymi za pomocą internetowej aplikacji Thermo Scientific Almanac, która umożliwia użytkownikom przeglądanie działania urządzenia i akwizycji danych w czasie rzeczywistym oraz otrzymywanie powiadomień o statusie analiz.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu