Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Syft Technologies i Anchem serdecznie zapraszają na wykład:

"Spektrometria mas Sift-MS w analizie VOCs w czasie rzeczywistym" połączony z demonstracją spektrometru Voice 200 ultra.

Wydarzenie odbędzie się w środę 19 kwietnia o godz. 10:00 w Warszawie.

Mapowanie peptydów to krytyczny krok w procesie badań biofarmaceutycznej natury cząstek. Jest to szczególnie ważne w procesie testów klinicznych, produkcji bioframceutycznej oraz kontroli jakości leków. Mapowanie to proces żmudny i stwarza wiele okazji do błędu dlatego specjaliści z Thermo Scientific opracowali kilka schematów mających pomóc użytkownikom w tym zadaniu.

Anchem zaprasza do udziału w konferencji w dniach 8-9 grudnia w Warszawie.

XXI Konferencja jest rozszerzeniem formuły spotkań chemików analityków, które dotychczas odbywały się pod nazwą: Konferencja „Zastosowanie metod AAS, ICP-OES i ICP-MS w analizie środowiskowej”.

Weź udział w organizowanym przez Themo Scientific seminarium i odkryj możliwości technologii chromatograficznych i spektrometrii mas

17 listopada w Warszawie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w laboratorium badawczym, kontrolnym...

Anchem zaprasza na webinarium, na którym zostaną omówione:

  • Podstawy techniki Selected Ion Flow Tube Mass Spectrometry (SIFT-MS) włącznie z procedurą analizy próbek krok po kroku
  • Największe zalety automatycznej analizy SIFT-MS przy badaniu lotnych związków organicznych i nieorganicznych – oszczędność czasu i pieniędzy...

Serdecznie zapraszamy na 5. Konferencję Polskiego Towarzystwa Spektrometrii Mas, która odbędzie się w dniach 26-29.06.2016 w Sobótce k/Wrocławia. Jak co roku konferencja poruszy tematykę najnowszych osiągnięć z dziedziny spektrometrii mas zarówno z zakresu akademickiego, komercyjnego jak i przemysłowego oraz będzie świetną platformą wymiany doświadczeń z tej dziedziny nauki.

Serdecznie zapraszamy na I Ogólnopolską Konferencję „Biomarkery w chorobach nowotworowych” odbywającą się w dniach 9-10 października we Wrocławiu. Organizatorem wydarzenia jest Uniwersytet Medyczny, który oprócz swoich wykładowców zaprosił również specjalistów z Warszawy, Krakowa, Pragi czy Frankfurtu. Konferencja ma na celu wymianę myśli i doświadczeń badawczych oraz ułatwić nawiązanie nowych kontaktów i współpracy.

Zapraszamy do udziału w IX Polskiej Konferencji Chemii Analitycznej w dniach 6-10 lipca 2015 w Poznaniu

IX Polska Konferencja Chemii Analitycznej jest kontynuacją Polskich Konferencji Chemii Analitycznej mających na celu przedstawienie polskich osiągnięć w zakresie teorii jak i praktyki metod separacyjnych.

W tym roku na Targach Eurolab firma Anchem zaprezentowała najnowsze technologie na dwóch stoiskach – wspólnym stoisku grupy Thermo Scientific oraz indywidualnym ANCHEM. Mogliśmy wymienić się z Państwem doświad­czeniem co do pracy na posiadanych przyrządach, a także poznać Państwa oczekiwania co do przyszłych produktów i kierunków rozwoju laboratoriów. Załączamy nasze zdjęcia z Targów i mamy nadzieję znów spotkać się za rok!

Zapraszamy na Eurolab!

Targi EuroLab to coroczna specjalistyczna impreza, skierowana do branży laboratoryjnej, powstająca przy współpracy merytorycznej ośrodków naukowo-badawczych z całej Polski. Ma na celu promowanie najnowszych rozwiązań i technologii przeznaczonych dla laboratoriów, jak również dostarczenie rzetelnych informacji i opinii o najnowocześniejszych metodach i technikach badawczych.

W tym roku firma Anchem będzie prezentować urządzenia laboratoryjne na stoiskach C6 i B13! Zapraszamy!

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu