Anchem

Aparatura analityczna

Serdecznie zapraszamy na 22. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 17-19 marca 2020 roku.

Targi EuroLab co roku goszczą wielu ekspertów z różnych gałęzi przemysłu laboratoryjno-analitycznego. Bogaty program wypełniony wykładami...

Zapraszamy na VI Konferencję naukową z cyklu „Metabolomics Circle”. Konferencja odbędzie się w Olsztynie w dniach 15-16 listopada 2019 roku organizatorem jest Polskie Towarzystwo Metabolomiczne oraz Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie.

W związków z ogromnym zainteresowaniem i sukcesem poprzedniej edycji Spotkania Użytkowników Orbitrapów z przyjemnością zapraszamy Państwa na drugą edycję, która odbędzie się 21 listopada we Wrocławiu.

Rejestracja pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

21. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab zagoszczą niedługo w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Impreza została zaplanowana od 13 do 15 marca. Jak zwykle targom będą towarzyszyły liczne seminaria, wykłady, konferencje i warsztaty. Serdecznie zapraszamy na Targi Eurolab oraz oczywiście na stanowisko Anchem, gdzie pragniemy zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie aparatury analitycznej.

Zapraszamy na 6. Konferencji Polskiego Towarzystwa Spektrometrii Mas.

Termin: 22-26 kwietnia 2018 roku, miejsce: hotel "Boss" w Miedzeszynie k. Warszawy (można tam bardzo łatwo dojechać pociągiem podmiejskim z centrum Warszawy).

Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych (14-16 Marca 2018, Warszawa) to specjalistyczna impreza o charakterze biznesowo - naukowym, skierowana do szeroko rozumianej branży laboratoryjnej, powstająca przy współpracy merytorycznej ośrodków naukowo-badawczych z całej Polski.

Syft Technologies i Anchem serdecznie zapraszają na wykład:

"Spektrometria mas Sift-MS w analizie VOCs w czasie rzeczywistym" połączony z demonstracją spektrometru Voice 200 ultra.

Wydarzenie odbędzie się w środę 19 kwietnia o godz. 10:00 w Warszawie.

Mapowanie peptydów to krytyczny krok w procesie badań biofarmaceutycznej natury cząstek. Jest to szczególnie ważne w procesie testów klinicznych, produkcji bioframceutycznej oraz kontroli jakości leków. Mapowanie to proces żmudny i stwarza wiele okazji do błędu dlatego specjaliści z Thermo Scientific opracowali kilka schematów mających pomóc użytkownikom w tym zadaniu.

Anchem zaprasza do udziału w konferencji w dniach 8-9 grudnia w Warszawie.

XXI Konferencja jest rozszerzeniem formuły spotkań chemików analityków, które dotychczas odbywały się pod nazwą: Konferencja „Zastosowanie metod AAS, ICP-OES i ICP-MS w analizie środowiskowej”.

Weź udział w organizowanym przez Themo Scientific seminarium i odkryj możliwości technologii chromatograficznych i spektrometrii mas

17 listopada w Warszawie

Niezależnie od tego, czy pracujesz w laboratorium badawczym, kontrolnym...

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu