Anchem

Aparatura analityczna

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Serdecznie zapraszamy do udziału w 4 Konferencji Polskiego Towarzystwa Spektrometrii Mas w Trzebnicy koło Wrocławia w dniach 26-29 maja. Mamy przyjemność poinformować, że firma Anchem jest w tym roku Platynowym Sponsorem konferencji.

Konferencja jest współorganizowana przez Polskie Towarzystwo Spektrometrii Mas oraz Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Dzięki prezentacji różnych badań i interakcji z doświadczonymi naukowcami, konferencja umożliwi zdobycie wiedzy nowym pokoleniom badaczy, którzy przyczynią się do rozwoju spektrometrii masowej.

Program naukowy konferencji będzie przedstawiał najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie nauki. W niedzielne popołudnie i poniedziałkowy poranek (25-26 maja) odbędą się warsztaty - szczegółowy plan dostępny jest tutaj.

Wszyscy uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami wiodących producentów sprzętu do spektrometrii masowej i chromatografii, którzy wystawią swoje produkty podczas konferencji.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu