Drukuj

21. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab zagoszczą niedługo w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Impreza została zaplanowana od 13 do 15 marca. Jak zwykle targom będą towarzyszyły liczne seminaria, wykłady, konferencje i warsztaty. Na tych targach nauka spotyka się z biznesem z korzyścią dla obu stron, a połączenie teorii z praktyką stwarza nowe możliwości rozwoju. Wysoką jakość imprezy gwarantuje współpraca merytoryczna z najważniejszymi ośrodkami naukowymi, badawczymi i certyfikującymi.

Dla specjalistów z branży laboratoryjnej to najważniejsze tego typu wydarzenie w roku, dlatego w poprzedniej edycji wzięło ich udział ponad 6.000. Mieli okazję zapoznać się z nowościami technologicznymi i produktowymi oraz uzyskać cenne informacje, jak zaprojektować, urządzić lub zmodernizować laboratorium.

Serdecznie zapraszamy na Targi Eurolab oraz oczywiście na stanowisko Anchem, gdzie pragniemy zaprezentować najnowocześniejsze rozwiązania i produkty niezbędne do wyposażenia różnego typu laboratoriów, aparaturę analityczną oraz akcesoria.

Zobacz: targieurolab.pl