Anchem

Aparatura analityczna

Już 2 marca 2021 odbędzie się spotkanie na platformie LC GC na temat nowej generacji spektrometrów mas GCMS w technologii Orbitrap. Podczas spotkania wystąpią eksperci związani z wieloma dziedzinami nauki, takimi jak badania żywności, środowiska oraz R&D. Podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami z pracą na spektrometrach mas wysokiej rozdzielczości GCMS z analizatorem Orbitrap. Zachęcamy Państwa do udziału w wydarzeniu. Wszystkie informacje znajdują się pod adresem: http://www.chromatographyonline.com

Drodzy Klienci!

Mimo ograniczeń związanych ze stanem epidemii pracujemy i jesteśmy dla Państwa.

Jesteśmy dostępni pod numerami telefonów i poprzez pocztę elektroniczną. Na tę chwilę nie mamy opóźnień w dostawach i zapewniamy, że będziemy robić wszystko, co w naszej mocy, aby tak pozostało. W razie pytań prosimy o kontakt - na pewno odpowiemy!

Członek zespołu Thermo Fisher Scientific, Maciej Bromirski, przeprowadził wywiad z prof. Stanisławem Popielem i dr. Jakubem Nawałą z Wojskowej Akademii Technicznej (WAT) w Instytucie Chemii. W ciągu ostatniego roku naukowcy zdobyli doświadczenie w analizie chemicznych środków bojowych (CWA) za pomocą spektrometru masowego Thermo Scientific™ Q Exactive™ Focus wysokiej rozdzielczości.

Firma LabTech jest jednym z czołowych producentów aparatury laboratoryjnej. Jej rozwiązania dotyczące automatycznych systemów SPE oraz systemów zatężania próbek cieszą się uznaniem na całym świecie. Zapraszamy do obejrzenia udostępnionych materiałów wideo, dzięki którym mogą się Państwo zapoznać z dostępną aparaturą. Życzymy przyjemnego oglądania!

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem przeprowadzonym przez Macieja Bromirskiego (Thermo Scientific) z dr Krzysztofem Goryńskim - adiunktem w Zakładzie Farmakodynamiki i Farmakologii Molekularnej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Collegium Medicum w Bydgoszczy. Jego badania koncentrują się na analizie celowanej i analizach metabolomicznych próbek klinicznych.

Wszystkiego najlepszego!

Jak co roku tak i tym razem obecni byliśmy na 18. Międzynarodowych Targach Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Tym z Państwa, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy, a z resztą mamy nadzieję spotkać się za rok!

 

Jeśli uważasz się za specjalistę w dziedzinie technologii Orbitrap odwiedź stoisko Thermo Scientific na 12. Europejskiej Konferencji Spektrometrii Mas z Transformacją Fouriera i udowodnij Swoją wiedzę w krótkim quizie. Jeśli odpowiesz poprawnie na pytania dostaniesz specjalny certyfikat podpisany przez samego Prof. Alexandra Makarova - ojca technologii Orbitrap.

Targi Eurolab 2016 zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku będziemy na nich obecni prezentując naszą najnowszą ofertę!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na 18. Międzynarodowych Targach Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB oraz 5. Targach Techniki Kryminalistycznej CRIMELAB, 12-14 kwietnia 2016 roku.

Pragniemy zaprosić Państwa na nasze stanowisko B13 na Targach Eurolab, gdzie zaprezentujemy Autoanalizator dyskretny Gallery Plus.

Gallery Plus to w pełni zautomatyzowany analizator przeznaczony do badań środowiskowych (woda/ścieki), a także przy produkcji soków, wina, piwa. Szczegóły na naszej podstronie.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu