Anchem

Aparatura analityczna

Generatory Gazów

Nowa Linia Brezza to generatory wodoru, generatory azotu, generatory powietrza "zerowego", oczyszczacze gazów oraz szeroki asortyment osprzętu i elementów uzupełniających. Jest to jedyna na rynku linia generatorów, które są dostosowane do potrzeb każdego laboratorium.

  • Elastyczna struktura
    Niezależne moduły można ze sobą łączyć, ustawiać jeden na drugim. Kompresor powietrza może być zainstalowany w części technicznej budynku (dla obniżenia poziomu hałasu) lub moduły mogą wykorzystywać istniejące już w laboratorium źródło sprzężonego powietrza. Zintegrowane sterowanie w jednym panelu elektronicznym jest w stanie zarządzać nawet 32 modułami, z możliwością zdalnego monitorowania czasów pracy i harmonogramów konserwacji dla każdego z nich z osobna.
  • Najnowsza technologia
    Używane technologie sa oparte na wyłącznych patentach. Kontakty z partnerami o dużym doświadczeniu pozwalają na opracowanie i dostarczanie zaawansowanych rozwiązań w innowacyjnych technologiach.
  • Dedykowana pomoc techniczna
  • Innowacyjny Design

Kategorie

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu