Aparatura

thermo

Thermo Scientific

Firma z USA jest światowym liderem w produkcji aparatury analitycznej. Zatrudnia niemalże 40 000 pracowników i szuka rozwiązań dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, szpitali i laboratoriów diagnostycznych, uczelni, instytucji badawczych i agencji rządowych, a także w sektorze ochrony środowiska i kontroli jakości. Oferuje unikalne połączenie innowacyjnej technologii, wygody zakupu i zintegrowanych rozwiązań do zarządzania operacjami laboratoryjnymi.

gas logo

GAS

G·A·S – Global Analyser Solutions jest to marka analizatorów chemicznych wykonanych "pod klucz" dla przemysłu naftowego, rafineryjnego, gazowego oraz energetyki. G·A·S dąży do zadowolenia klienta poprzez nie tylko sprzęt, ale również usługi, takie jak szkolenia i wsparcie techniczne. Firma może poszczycić się doskonałym helpdeskiem i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów serwisowych.

logo claind

Claind

Claind jest liderem w produkcji generatorów gazu. Siedziba firmy znajduje się w Lenno, w północnej włoskiej prowincji Como. Oferta Claind obejmuje: generatory wodoru, generatory azotu, oczyszczacze powietrza i inne. Niezależnie od gałęzi przemysłu, generatory gazu Claind stanowią ważną alternatywę dla konwencjonalnego źródła gazu, jakim jest butla gazowa. Najważniejsze korzyści wynikające z korzystania z generatorów gazowych obejmują ograniczenie kosztów, niezależność od zewnętrznych dostawców, poprawę bezpieczeństwa i wygody.

logo opsis

Opsis

OPSIS LiquidLINE ma siedzibę w południowej Szwecji. Opracowuje i produkuje innowacyjne systemy dla laboratoriów w przemyśle spożywczym i ochrony środowiska. Po ponad 30 latach w branży analitycznej, zrobił kolejny krok we wdrażaniu nowoczesnej technologii w chemii mokrej i cieczach.

Celem OPSIS LiquidLINE jest dostarczanie laboratoriom najbardziej zaawansowanych, niezawodnych i opłacalnych rozwiązań chemii mokrej. Właśnie dlatego badania są tak ważne dla pracy firmy. Zespoły badawcze i personel produkcyjny ściśle współpracują i korzystają z własnego akredytowanego laboratorium kalibracyjnego ISO 17025.

logo evosep

Evosep

Evosep ma na celu poprawę jakości życia i opieki nad pacjentami poprzez innowacje w diagnostyce klinicznej opartej na analizie białek. Evosep oferuje chromatografy cieczowe umożliwiające 10-ciokrotnie szybsze analizy proteomiczne LCMS i 100-krotnie solidniejsze przygotowanie próbek do analizy. Umożliwia to przeprowadzenie badań kohortowych na dużą skalę oraz walidajcę biomarkerów dla medycyny precyzyjnej.

logo-markes

Markes

Lider w branży desorpcji termicznej oraz sprzętu do przygotowania próbek do GC i GC/MS. Firma Markes istniejąca na rynku od ponad 20 lat z sukcesem dostarcza swoje flagowe instrumenty – przystawki UNITY-xr oraz TD100-xr w pełni kompatybilne z chromatografami Thermo Fisher Scientific, a także platformę CENRTI łączącą w sobie kombinację wielu technik ekstrakcji i zatężania próbek.

FOSSILIONTECH

ANCHEM sp. z o.o. został oficjalnym przedstawicielem firmy FOSSILIONTECH wiodącego producenta źródeł jonizacji oraz emiterów. Produkty Fossiliontech to dedykowane rozwiązania dla proteomiki w postaci źródeł jonów, kolumn nano-przepływowych oraz emiterów. Szczegóły oferty wkrótce na naszej stronie. Zapraszamy