Identyfikacja potencjalnych biomarkerów nigdy nie była tak efektywna i bezkonkurencyjnie produktywna! Rewolucyjny spektrometr łączy imponujące możliwości analizy ilościowej z błyskawiczną rejestracją (nawet do 140 Hz) i pełnym skanowaniem MS2. Odkryj przełomową przepustowość oraz wyższą czułość i specyficzność. Zwiększ skalę swoich badań bez utraty precyzyjnych oznaczeń ilościowych. Kosmiczna technologia pozwala na dynamiczną kontrolę czasu retencji zapewniając powtarzalne pomiary i kompleksowe osiągi w zakresie ilości próbek. Spektrometr wyposażony jest w źródło jonów (Thermo Scientific OptaMax Plus Ion Source), zwiększające efektywność jonizacji podczas rozdziału chromatograficznego dla wielu związków nawet przy zwiększonym przepływie. Liniowa pułapka jonowa pozwala na dopasowanie emisji jonów do twoich potrzeb i osiąga prędkości 125-220 kDa/S. Monitoruj wybrane jony, wyszukuj podobieństw i odkryj wielokrotną fragmentację dzięki SIM, SPS oraz MSn.

               Stellar™ znajduje zastosowanie m.in. w proteomice ilościowej a także metabolomice i lipidomice. Oznaczanie na poziomie zeptomolowym i analiza fosfoprotein, trójglicerydów (TAG) czy kwasów żółciowych na wyciągnięcie ręki.

Spektrometr mas Stellar umożliwi prowadzenie kompleksowych i ukierunkowanych oznaczeń ilościowych na skalę wykraczającą poza wyobraźnię ogółu.” – Michael J. MacCoss (Profesor Genomiki Uniwersytetu Waszyngtońskiego)

Strona producenta: Stellar Mass Spectrometer | Thermo Fisher Scientific – PL