Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Amerykańska firma z fabryką w Szwajcarii jest liderem w dziedzinie produkcji i wytwarzania instrumentów do poboru cieczy, analizy procesu, robotyki i zautomatyzowanych rozwiązań przechowywania.

Niemiecka firma La-Pha-Pack jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów akcesoriów do chromatografii. Wykorzystuje wyłącznie surówce wysokiej jakości. Jej produkty spełniają wysokie wymagania nowoczesnych instrumentów chromatograficznych.

Kompleksowa oferta niemieckiej firmy obejmuje produkty do filtracji, szybkich testów, analizy wody, chromatografii i bioanalizy.

Restek jest amerykańskim projektantem i producentem produktów chromatograficznych. Zapewnia wiele innowacyjnych narzędzi do monitorowania jakości powietrza, wody, żywności, produktów farmaceutycznych, chemicznych i naftowych. 

Firma z USA jest światowym liderem w produkcji aparatury analitycznej. Zatrudnia niemalże 40 000 pracowników i szuka rozwiązań dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, szpitali i laboratoriów diagnostycznych, uczelni, instytucji badawczych i agencji rządowych, a także w sektorze ochrony środowiska i kontroli jakości.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu