Anchem

Aparatura analityczna

Opsis

 • Analizator KjelROC

  Analizator KjelROC jest innowacyjnym, precyzyjnym, a przy okazji opłacalnym rozwiązaniem do destylacji, miareczkowania i oznaczania białka metodą Kjeldahla. To unikalne urządzenie daje wiele korzyści w laboratoriach.

  Bezpieczeństwo przy pracy na analizatorze KjelROC zapewnia szereg czujników i zabezpieczeń.

  Czytaj więcej...

 • Analizator Soxhleta - SoxROC

  SoxROC to innowacyjne rozwiązanie do analizy mokrej z zastosowaniem ekstrakcji metodami Randall’a i Twisselmann’a. Stosując ekstrakcję na gorąco w obiegu zamkniętym stwarza optymalne warunki do analizy co 5-krotnie skraca czas ekstrakcji bez wpływu na dokładność i precyzję.

  Czytaj więcej...

 • Bloki do mineralizacji KjelROC

  Oferowany przez nas moduł pozwala na pełną kontrolę procesów destylacyjnych przy zachowaniu niskich kosztów.

  Czas zużycia elementów aparatu oraz koszty utrzymania zoptymalizowano poprzez zastosowanie programu OPSIS Component Traceability. To pozwala na wyjątkowo łatwe śledzenie stanu modułu oraz jego diagnozowanie.

  Czytaj więcej...

 • HydROC

  HydROC od firmy OPSIS LiquidLINE to innowacyjny aparat do hydrolizy z użyciem kwasów mający na celu poprawę wydajności i bezpieczeństwa w analizach ilościowych tłuszczu. HydROC umożliwia hydrolizę do 6 próbek jednocześnie, a specjalnie zaprojektowane filtry pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy.

  Czytaj więcej...

 • Skrubery KjelROC

  Skrubery do kontroli oparów są rekomendowane szczególnie w miejscach, gdzie liczy się oszczędność wody. 
  Starannie dobrane materiały pozwalają na długoterminową pracę skruberów w wysokich temperaturach i w środowiskach o dużym nasyceniu żrącymi oparami.

  Czytaj więcej...

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu