Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

 • AMS Alliance

  AMS Alliance jest wiodącą grupą, która opracowuje, produkuje i sprzedaje zautomatyzowane narzędzia analityczne i systemy diagnostyczne, skierowane do trzech głównych branży:

  Diagnostyka - Środowisko - Przemysł rolno-spożywczy

 • Zobacz produkty

 • Claind

  Claind jest liderem w produkcji generatorów gazu. Siedziba firmy znajduje się w Lenno, w północnej włoskiej prowincji Como. Oferta Claind obejmuje: generatory wodoru, generatory azotu, oczyszczacze powietrza i inne.Niezależnie od gałęzi przemysłu, generatory gazu Claind stanowią ważną alternatywę dla konwencjonalnego źródła gazu, jakim jest butla gazowa. Najważniejsze korzyści wynikające z korzystania z generatorów gazowych obejmują ograniczenie kosztów, niezależność od zewnętrznych dostawców, poprawę bezpieczeństwa i wygody.

 • Zobacz produkty

 • GAS

  G·A·S – Global Analyser Solutions jest to marka analizatorów chemicznych wykonanych "pod klucz" dla przemysłu naftowego, rafineryjnego, gazowego oraz energetyki. G·A·S dąży do zadowolenia klienta poprzez nie tylko sprzęt, ale również usługi, takie jak szkolenia i wsparcie techniczne. Firma może poszczycić się doskonałym helpdeskiem i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów serwisowych.

 • Zobacz produkty

 • Opsis

  Opsis jest firmą globalną, która opracowuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne systemy do monitorowania gazów.Zapewnia kompleksowe, niezawodne i opłacalne systemy użytkownikom na całym świecie. Dostarcza systemy monitorowania jakości otaczającego powietrza (AQM) i ciągłego monitorowania emisji (CEM) / kontroli procesu. Opsis skupia się na wymaganiach klientów, ciągłym rozwoju i badaniach, dzięki czemu wyznacza standardy w zakresie monitorowania gazów.

Zobacz produkty

 • Sylab

  Sylab został założony w 1976 roku i mieści się pod Wiedniem. Jest wiodącym producentem analizatorów mikrobiologicznych. Sylab jest silnie zorientowany na prowadzenie badań naukowych i rozwój technologiczny. Pragnie rozwijać nowoczesne technologie i ułatwiać badania mikrobiologiczne żywności, kosmetyków, produktów do pielęgnacji ciała, suplementów diety i leków.

 • Zobacz produkty

 • Thermo Scientific

  Firma z USA jest światowym liderem w produkcji aparatury analitycznej. Zatrudnia niemalże 40 000 pracowników i szuka rozwiązań dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, szpitali i laboratoriów diagnostycznych, uczelni, instytucji badawczych i agencji rządowych, a także w sektorze ochrony środowiska i kontroli jakości. Oferuje unikalne połączenie innowacyjnej technologii, wygody zakupu i zintegrowanych rozwiązań do zarządzania operacjami laboratoryjnymi.

 • Zobacz produkty

 • Unity Scientific

  Unity Scientific, utworzone z połączenia Westco Scientific i Unity Scientific, jest liderem w produkcji analizatorów bliskiej podczerwieni NIR. Unity Scientific jest jedną z kilku firm działających w ramach grupy Startera Analytics, która specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań w analizie ilościowej i jakościowej. Doświadczenie i wiedza o analizatorach i spektrometrach bliskiej podczerwieni stanowią fundament firmy.

Zobacz produkty

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu