Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

TSQ Fortis MS bezproblemowo współpracuje z wiodącym oprogramowaniem do analizy ilościowej oraz chromatografami HPLC/UHPLC. Oferuje także poprawioną wydajność podczas celowanej analizy ilościowej.

Nowość od firmy Thermo Scientific – spektrometr masowy typu potrójny kwadrupol - TSQ Altis – idealne rozwiązanie w farmacji, toksykologii, badaniach żywności czy środowiska.

W połączeniu z wiodącym na rynku oprogramowaniem TraceFinder z wbudowaną bazą przejść MRM, systemem UHPLC i zestawami do...

Analizator mas to pojedynczy kwadrupol.

Łatwo wymienne, samoczyszczące się ortogonalne głowice jonizacji w ciśnieniu atmosferycznym ESI i APCI.

Niewielkich rozmiarów niezawodny system do analiz rutynowych.

Analizator mas to klasyczna pułapka jonowa 3D.

Głowice do jonizacji w ciśnieniu atmosferycznym typu ESI, NSI, HESI, APCI i APPI. Możliwość analiz MSn (n=1 do 10). Zakres m/z 15 do 4000 (w trzech zakresach). Fragmentacja metodami CID i PQD.

Najbardziej atrakcyjny cenowo aparat z analizatorem będącym potrójnym kwadrupolem w konfiguracji L, która znacząco obniża szumy chemiczne.

Nowej konstrukcji głowice API (ESI, NSI, APCI i APPI, HESI-II), zakres m/z 30 do 3000.

To spektrometr mas z potrójnym kwadrupolem, umożliwiający wszystkie tradycyjne eksperymenty (SIM, SRM, product ion scan). Zakres mas do 3400 Da.

TSQ Endura został skonstruowany jako aparat do analiz rutynowych.

Najczulszy model z serii TSQ. Quantiva jest spektrometrem dla użytkowników wymagających najwyższych czułości od potrójnego kwadrupola. Nowej konstrukcji kapilara wlotowa i elektrodynamiczny lejek jonowy, dają maksymalną transmisję jonów do dalszych części spektrometru.

Analizator mas to potrójny kwadrupol w konfiguracji "L" dającej małe rozmiary systemu i obniżającej szumy chemiczne.

Głowice API wraz z innymi ulepszeniami w wersji Ultra zapewniają zwiększenie granicy wykrywalności pięciokrotnie w stosunku do modelu TSQ Quantum Access. Możliwość pomiaru dokładnych mas w wersji AM daje nowe możliwości w analizie jakościowej. 

Model serii TSQ, który dzięki użyciu S-soczewek uzyskuje wartości S/N dziesięciokrotnie wyższe względem modelu TSQ Quantum Access.

Źródło jonów HESI-II umożliwia dużo wydajniejsze odparowanie rozpuszczalnika przy przepływach powyżej dwóch ml/min. Analizator mas to potrójny kwadrupol w konfiguracji L, co zmniejsza rozmiar sprzętu i obniża szumy chemiczne.

Zaawansowana technologicznie liniowa pułapka jonowa.

Badany zakres m/z od 30 do 4000. Informacja strukturalna możliwa dzięki MSn (n=1 do 10). Nowoczesne metody jonizacji API (ESI, NSI, HESI, APCI, APPI), MALDI oraz fragmentacji jonów (CID, PQD, oraz ETD – nowość w proteomice!). 

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu