Compound Discoverer – 12-13 grudnia 2023 r.

Z przyjemnością zapraszamy na nasze nadchodzące spotkanie użytkowników oprogramowania Compound Discoverer w Bremie w Niemczech!

Dołącz do nas na wzbogacającą sesję zaprojektowaną z myślą zarówno o nowicjuszach, jak i doświadczonych użytkownikach. Naszym celem jest lepsze zrozumienie najlepszych praktyk, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz, czy chcesz przenieść swoje umiejętności na wyższy poziom. Zaawansowani użytkownicy będą mieli okazję współpracować z ekspertami w dziedzinie oprogramowania, uwalniając pełny potencjał swoich danych.

Bądź na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i najnowocześniejszymi technologiami, łącząc się z innymi użytkownikami.

Odkryj z pierwszej ręki, w jaki sposób oprogramowanie Thermo Scientific Compound Discoverer jest wykorzystywane w różnych aplikacjach. Nasz główny mówca, Lee Ferguson, Duke University, USA, zaprezentuje: Nieukierunkowana analiza zanieczyszczeń wody przy użyciu spektrometru mas Orbitrap Astral. Nie pozwól, aby ta okazja Cię ominęła – skorzystaj z okazji, aby zwiększyć swoją biegłość w zakresie oprogramowania i poszerzyć swoją sieć zawodową!

Opłata rejestracyjna wynosi 250 euro plus VAT i obejmuje kolację w dniu 1 w Canova.  Po dokonaniu rejestracji otrzymasz fakturę pocztą elektroniczną w celu ułatwienia płatności.

Pełna agenda i rejestracja: TUTAJ