Evosep, lider w dziedzinie proteomiki klinicznej, ogłosił szereg ekscytujących nowości, które zwiastują nowy rozdział w rozwoju firmy. W najnowszym webinarze, zaplanowanym na przyszły tydzień, uczestnicy będą mieli okazję zgłębić możliwości wykorzystania systemu Evosep One w placówkach zajmujących się proteomiką. Technologia firmy, ze szczególnym naciskiem na standaryzację i kontrolę jakości, obiecuje dostarczać wiarygodne dane, niezbędne w osiąganiu przełomów w badaniach.

W tym tygodniu Evosep powitał również Erica Grumbacha na stanowisku nowego wiceprezesa ds. Rozwoju Biznesu w sektorze farmaceutycznym. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży instrumentów analitycznych, Eric będzie kierował wysiłkami firmy na rzecz przyspieszenia adopcji proteomiki w sektorze farmaceutycznym i biotechnologicznym.

Firma podzieliła się także wizją swojej przyszłości, zapraszając na wirtualną wycieczkę po placu budowy nowej siedziby. Przeprowadzka ta nie jest tylko zmianą adresu – jest znaczącym kamieniem milowym na drodze do umożliwienia badaczom korzystania z najnowocześniejszych technologii do proteomiki opartej na spektrometrii mas.

Evosep nie zwalnia tempa, organizując pierwsze w tym roku edycje Evosep Curiosity Days w Wiedniu i Zurychu, gdzie uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi danymi z dziedziny proteomiki, uczestniczyć w demonstracjach laboratorium z Evosep One oraz nawiązać kontakt z lokalną społecznością proteomików.

Dodatkowo, firma z niecierpliwością oczekuje na udział w 20. corocznym Kongresie Proteomiki Człowieka w Portland, Oregon, gdzie będzie miała okazję do spotkań z kolegami, użytkownikami i przyjaciółmi z branży proteomiki.

WEBINARS