Serdecznie zapraszamy na webinarium, które odbędzie się 14 maja. Przedstawione na nim zostaną przełomowe możliwości spektrometru mas Orbitrap Astral w dziedzinie proteomiki pojedynczych komórek oraz głębokiej proteomiki wizualnej. W webinarium wystąpią cenieni prelegenci: Karl Mechtler i Manuel Matzinger z Instytutu Patologii Molekularnej (IMP) w Wiedniu oraz Sophia Steigerwald z Instytutu Maxa Plancka.

Webinarium adresuje rosnące potrzeby badaczy, związane z większą czułością, dokładnością i precyzją w spektrometrii masowej. Dzięki umożliwieniu badaczom dogłębnego zgłębiania systemów biologicznych z niespotykaną dotąd szczegółowością, głębią i specyficznością, rozwój spektrometru mas Orbitrap Astral otworzył drogę do praktycznych badań pojedynczych komórek. Ta przełomowa technologia umożliwia badaczom eksplorowanie złożonej heterogenności komórek, analizowanie rzadkich komórek oraz wykonywanie mapowania przestrzennego tkanek.

Podczas webinarium, kluczowi liderzy w dziedzinie proteomiki podzielą się najnowszymi postępami w proteomice pojedynczych komórek (SCP) oraz głębokiej proteomice wizualnej (DVP). Demonstracje obejmą osiągnięcie głębokiego pokrycia proteomu dla próbek o niskim wkładzie. Webinarium przedstawi także badania mechanizmów cyklu komórkowego oraz analizę DVP złośliwego raka jajnika. To webinarium stanowi unikalną okazję, aby zdobyć wiedzę na temat najnowszych technik i odkryć w tej dziedzinie. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym ekscytującym wydarzeniu.

Data: wtorek, 14 maja 2024

Godzina: 8:00 PT / 10:00 CT / 11:00 ET

Rejestracja: TUTAJ

LinkedIN: TUTAJ