Zapraszamy do udziału w wyjątkowym webinarze organizowanym przez Labroots we współpracy z Thermo Fisher Scientific, pt. „Jednoczesna Kwantyfikacja i Odkrywanie (SQUAD) w Analizie Metabolomicznej”. To niepowtarzalne wydarzenie odbędzie się 27 marca 2024 roku i skupi się na połączeniu celowanej i niecelowanej metabolomiki, aby zwiększyć produktywność w badaniach.

Czym jest Analiza SQUAD?

Analiza SQUAD to przełomowa metoda łącząca zalety analizy celowanej i niecelowanej. Umożliwia kwantyfikację wcześniej zdefiniowanych metabolitów oraz adnotację nieznanych metabolitów, co znacząco zwiększa nasze zrozumienie związków molekularnych w systemach biologicznych.

Dlaczego warto wziąć udział?

Webinar zapewni wgląd w implementację przepływu pracy SQUAD na spektrometrach mas Thermo™ Scientific™, w tym na serii Thermo Scientific™ Orbitrap™ Exploris™ oraz platformach Thermo Scientific™ Orbitrap™ Tribrid™. Uczestnicy dowiedzą się, jak ta nowatorska metoda może zrewolucjonizować badania metabolomiczne, oferując szybszą i dokładniejszą analizę próbek biologicznych.

Data: środa, 27 marca 2024

Godzina: 8:00 PT / 10:00 CT / 11:00 ET

Rejestracja: TUTAJ