Thermo Fisher Scientific organizuje webinar zatytułowany „Przełamywanie Granic Spektrometrii Mas”, który odbędzie się 6 marca 2024 roku o godzinie 8:00 PST / 11:00 EST / 16:00 GMT / 17:00 CET. Sesja, trwająca 60 minut, ma na celu przedstawienie najnowszych osiągnięć w dziedzinie spektrometrii mas (MS) oraz jej zastosowań w badaniach biomedycznych.

Webinar skupi się na wyzwaniach, przed którymi stoi spektrometria mas w kontekście zapewnienia wysokiej przepustowości i głębokości analizy skomplikowanych próbek. Kluczowym punktem prezentacji będzie omówienie analizatora Thermo Scientific™ Astral™, który należy do nowej klasy analizatorów wysokiej rozdzielczości i dokładnej masy.Ten analizator mas jest komplemetrany względem analizatora Thermo Scientific™ Orbitrap™. Astral umożliwa pomiary o wysokiej prędkości i czułości.

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się więcej o technologii stojącej za spektrometrem mas Orbitrap Astral™ oraz jego zastosowaniach w badaniach biomedycznych. Sesja ma na celu zainspirowanie do przemyśleń nad możliwościami, jakie oferuje nowoczesna spektrometria mas, w tym analizę do 300 próbek proteomicznych dziennie, mierzenie 5000 białek z pojedynczej komórki oraz zbieranie danych fragmentacji dla ponad 90% związków w eksperymentach metabolomicznych.

Webinar jest skierowany do szerokiego grona odbiorców, w tym badaczy akademickich, naukowców R&D, techników laboratoryjnych, głównych badaczy oraz menedżerów laboratoriów. Prelegentami będą dr Alexander Makarov, Dyrektor Globalnych Badań LSMS w Thermo Fisher Scientific, oraz dr Hamish Stewart, Naukowiec w Grupie Instrumentów Analitycznych Thermo Fisher Scientific.

Zapraszamy do rejestracji i uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu, które rzuci nowe światło na możliwości i przyszłość spektrometrii mas w badaniach naukowych.

Data: środa, 6 marca 2024

Godzina: 8:00 PST / 11:00 EST / 16:00 GMT / 17:00 CET

Rejestracja: TUTAJ