Anchem

Aparatura analityczna

Proteomika kliniczna musi być wrażliwa, szybka i solidna - Evosep One spełnia te wymagania perfekcyjnie.

Evosep One to standaryzowana platforma LC zaprojektowana z myślą o solidności i dużej przepustowości. Osiąga to przez wykorzytanie Evotips jako jednorazowych kolumn pułapkowych, w których próbki są zatężane i odsalane offline.

Chromatograf cieczowy dedykowany do proteomiki (przepływy 20 do 2000 nl/min.). Charakteryzuje się wyższym niż jego poprzednicy zakresem ciśnień roboczych – do 1200 bar oraz bezpulsacyjną pompą strzykawkową. Posiada wbudowany ekran dotykowy pozwalający na konfigurację systemu, ustawianie metod analitycznych oraz konserwację chromatografu.

Prelude SPLC to wielokanałowy system chromatografii cieczowej. Technologia TurboFlow pozwala na przygotowanie próbki on-line oraz prowadzenie kilku analiz chromatograficznych jednocześnie. Prelude SPLC to idealne rozwiązanie dla laboratoriów toksykologicznych i klinicznych.

Prelude powstało w oparciu wysokosprawny system HPLC wyposażony w dwa kanały analityczne mogące pracować równolegle stosując te same lub różne...

Nowy system Vanquish Core HPLC, zbudowany na innowacyjnej platformie Vanquish, zapewnia wyjątkową precyzję analityczną, czułość detektorów i prostotę obsługi, aby zapewnić niespotykaną niezawodność i solidność. Zaprojektowane specjalnie dla rutynowych laboratoriów analitycznych systemy Vanquish Core...

Podkategorie

Systemy UltiMate® 3000 LC, jako propozycje do połączenia ze spektrometrem mas LC/MS, cechuje wysoka wydajność, łatwe użytkowanie oraz niezawodność w działaniu. W ofercie znajdują się systemy pracujące w szerokim zakresie przepływów (od nanoprzepływów aż do przepływów typowych dla półpreparatyki) oraz ciśnień roboczych (od 410 do 1035 barów). Ponadto oferujemy bogaty wybór automatycznych podajników próbek, termostatów kolumnowych, a także detektorów.

Moduły UltiMate® 3000 LC łączy innowacyjność i inteligentna funkcjonalność w całym zakresie autosamplerów, nastrzykiwaczy, pomp, kontrolerów przepływu, termostatowanych przegród na kolumny chromatograficzne oraz detektorów. Wysoka jakość projektowania i konstruowania zapewnia niezawodne i precyzyjne użytkowanie. Większość z dostępnych modułów jest kompatybilna z konwencjonalnymi zestawami LC, jak również z UHPLC.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu