Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Korzyści z użytkowania kolumn HILIC-Si:
- Kolumna krzemionkowa HILIC została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu retencji związków polarnych bez odczynników do parowania jonów
- Cząsteczki o wielkości 2,7 µm zapewniają większą szybkość, wydajność i pojemność niż cząstki o wielkości 5 µm.
- Możliwość przyspieszenia badań, bez utraty dokładności i selektywności!

Spektrometria masowa może przyczynić się do odkryć o wielkim znaczeniu. Nie chcesz pozostać w tyle? Firma Thermo Fisher Scientific, podążając za potrzebami badaczy, opracowała program Grant Central - rozwiązanie dedykowane naukowcom z dziedziny nauk przyrodniczych, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o przyznawaniu dotacji na aparaturę.

Celowana analiza ilościowa pestycydów polarnych jest skomplikowana z różnych powodów: niska masa cząsteczkowa, polarność analitów, brak grup funkcyjnych do wykrywania przez LC-MS/MS. Aby rozwiązać złożone problemy związane z pestycydami polarnymi, konieczne są szybkie i proste, celowane metody ilościowe.

Nowe chromatografy UHPLC Vanquish™ współpracujące z najwyższej klasy detektorami mas firmy Thermo Scientific to gwarancja wysokiej produktywności oraz najlepszej jakości Twoich danych!

Cała wiedza jaką potrzebujesz do zoptymalizowania analiz MS dostępna w czterech podręcznikach:

  • Handbook 1: Thermo Scientific 2015 New Product Guide for Mass Spectrometry – przegląd najnowszych produktów do kalibracji oraz 6 zestawów do trawienia białek z serii Pierce™ Protein Biology Products...

Zwiększ efektywność swojego laboratorium dzięki kompleksowym raportom oraz zaawansowanym metodom dostępnym w nowej wersji oprogramowania Thermo Scientific™ TraceFinder™ 4.1. Najnowsza aktualizacja posiada gotowe schematy cykli pracy, narzędzie do szybkiej akwizycji danych oraz możliwość automatycznego generowania raportów.

Kompletne rozwiązanie na jednej platformie sprzętowej

Opcja „BioPharma” dotyczy spektrometrów mas Thermo Scientific Q Exactive Plus oraz Q Exactive HF. Pozwala ona na analizę białek w stanie natywnym i zdenaturowanych oraz analizę podjednostek białka strategią top/middle-down. Połączenie z oprogramowaniem ThermoScientific™ BioPharma Finder™...

Czy jest lepsza referencja niż Olimpijskie Laboratorium Antydopingowe?

Chyba nie! Kierownik Brazylijskiego Laboratorium Kontroli Dopingu prof. Francisco Radler w załączonym filmie opowiada jak dużą rolę pełnią spektrometry mas w walce z dopingiem. Jeśli uważnie się przyjrzeć...

SilTite μ-Union to nowe złącze od Resteka gwarantujące szczelne i stabilne połączenie krzemionkowych kolumn analitycznych z przedkolumną. Dezaktywowany metal i zerowa objętość martwa gwarantują optymalny kształt pików, a wytrzymała budowa zapewnia dobrą pracę zarówno w ekstremalnych temperaturach ja i cyklach wysokich ciśnień. Złącza są niezmiernie łatwe w instalacji dzięki technologii FingerTight nie wymagającej użycia narzędzi.

Dobre uszczelnienie na wlocie chromatografu to krytyczny punkt rzetelnej analizy. Dla laboratoriów stosujących chromatografię gazową Restek przygotował świetne rozwiązanie pasujące do instrumentów zarówno Thermo Scientific jak i Agilent – Dual Vespel Oring.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu