Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Nowe spektrometry mas od Thermo Fisher Scientific – w czerwcu na konferencji ASMS Thermo Fisher Scientific poszerzyło portfolio spektrometrów HRAM z technologią Orbitrap ® o dwa nowe modele.

Poznaj Orbitrap Exploris 480 - tandemowy spektrometr mas oraz Orbitrap Eclipse - trybrydowy spektrometr mas.

Zintegrowany system kapilary zabezpieczającej z kolumną kapilarną bez stosowania łączników.

Czytaj: Restek Essentials

Chwila przerwy? Poranna kawa? Może chcieliby Państwo połączyć przyjemnie z pożytecznym? Firma Restek prowadzi na swojej stronie bloga. Ale nie jest to zwykły internetowy pamiętnik. Zawsze ciekawe i na czasie informacje ze świata chromatografii są już pod ręką! Będziemy cyklicznie zamieszczać na naszej stronie nowe wpisy firmy Restek. Mamy nadzieję, że uprzyjemni to Państwu czas.

Zachęcamy do zapoznania się z nową odsłoną produktów firmy Restek.

Dziś polecamy zestawy wzorców chromatograficznych do oznaczania pozostałości pestycydów oraz sole w wygodniejszych saszetkach do ekstrakcji – teraz będzie można ją wykonać jeszcze łatwiej i szybciej. Również w obszarze filtrów bezstrzykawkowych są nowości – z dumą prezentujemy filtry typu „extreme" i „low evaporation”.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą broszurą firmy Restek. Znajdziemy tam wiele ciekawych produktów, a wszystko krótko, zwięźle i na temat:

  • nowa seria linerów – Topaz
  • rodzaje filtrów strzykawkowych oraz bezstrzykawkowych
  • zestawy do konserwacji systemów LC i wiele innych

Korzyści z użytkowania kolumn HILIC-Si:
- Kolumna krzemionkowa HILIC została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu retencji związków polarnych bez odczynników do parowania jonów
- Cząsteczki o wielkości 2,7 µm zapewniają większą szybkość, wydajność i pojemność niż cząstki o wielkości 5 µm.
- Możliwość przyspieszenia badań, bez utraty dokładności i selektywności!

Spektrometria masowa może przyczynić się do odkryć o wielkim znaczeniu. Nie chcesz pozostać w tyle? Firma Thermo Fisher Scientific, podążając za potrzebami badaczy, opracowała program Grant Central - rozwiązanie dedykowane naukowcom z dziedziny nauk przyrodniczych, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o przyznawaniu dotacji na aparaturę.

Celowana analiza ilościowa pestycydów polarnych jest skomplikowana z różnych powodów: niska masa cząsteczkowa, polarność analitów, brak grup funkcyjnych do wykrywania przez LC-MS/MS. Aby rozwiązać złożone problemy związane z pestycydami polarnymi, konieczne są szybkie i proste, celowane metody ilościowe.

Nowe chromatografy UHPLC Vanquish™ współpracujące z najwyższej klasy detektorami mas firmy Thermo Scientific to gwarancja wysokiej produktywności oraz najlepszej jakości Twoich danych!

Cała wiedza jaką potrzebujesz do zoptymalizowania analiz MS dostępna w czterech podręcznikach:

  • Handbook 1: Thermo Scientific 2015 New Product Guide for Mass Spectrometry – przegląd najnowszych produktów do kalibracji oraz 6 zestawów do trawienia białek z serii Pierce™ Protein Biology Products...

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Przydatne Linki

Orbitrap Technology

http://planetorbitrap.com/

Aplikacje chromatograficzne

appslab.thermoscientific.com

Chromatografia

http://www.separatedbyexperience.com/

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu