Anchem

Aparatura analityczna

– lidera w branży desorpcji termicznej oraz sprzętu do przygotowania próbek do GC i GC/MS. Firma Markes istniejąca na rynku od ponad 20 lat z sukcesem dostarcza swoje flagowe instrumenty - przystawki UNITY-xr oraz TD100-xr w pełni kompatybilne z chromatografami Thermo Fisher Scientific,

Z przyjemnością informujemy Państwa, ze Anchem jest autoryzowanym dystrybutorem firmy EvoSep w Polsce. W związku z tym nasza oferta w dziedzinie chromatografii cieczowej rozszerza się o systemy EvoSep One dedykowane do wysokoprzepustowych analiz proteomicznych. System EvoSep One jest 10 razy szybszy od standardowych rozwiązań chromatograficznych i ponad 100 razy bardziej niezawodny. Jest on wykorzystywany przez badaczy do proteomiki klinicznej na całym świecie.

Spektrometr mas Thermo Scientific Orbitrap Exploris 240 rozszerza linię spektrometrów Orbitrap Exploris. Zapewnia on dokładność masy, czułość i zdolność rozdzielczą w szerokim zakresie dynamicznym. Dzięki architekturze systemu i oprogramowaniu do sterowania aparatami, system zapewnia potężne możliwości akwizycji danych, odpowiadając na najbardziej wymagające...

Thermo Scientific™ Orbitrap Eclipse™ Tribrid™ MS został nominowany przez SelectScience i naukowców z całego świata do tytułu Best New Spectroscopy Product of 2019!

Nowy spektrometr mas Thermo Scientific™ Orbitrap Eclipse™ Tribrid™ znacząco poprawia czułość, szybkość i dokładność analizy ilościowej, a także zdolność do...

Nowy spektrometr masowy maksymalizuje wiedzę badawczą i wydajność dzięki inteligentnym strategiom zbierania danych.

Spektrometr masowy Thermo Scientific Orbitrap Eclipse Tribrid wprowadza nowe możliwości w zaawansowanych badaniach białek, poszerzając możliwości badawcze.

Thermo Scientific™ Orbitrap Exploris™ 480 MS został nominowany przez SelectScience i naukowców z całego świata do tytułu Best New Drug Discovery & Development Product of 2019!

Thermo Scientific ™ Orbitrap Exploris ™ 480 MS łączy sprawdzoną technologię Orbitrap oraz najnowsze, zmodyfikowane rozwiązania wykorzystywane do...

Nowe spektrometry mas od Thermo Fisher Scientific – w czerwcu na konferencji ASMS Thermo Fisher Scientific poszerzyło portfolio spektrometrów HRAM z technologią Orbitrap ® o dwa nowe modele.

Poznaj Orbitrap Exploris 480 - tandemowy spektrometr mas oraz Orbitrap Eclipse - trybrydowy spektrometr mas.

Korzyści z użytkowania kolumn HILIC-Si:
- Kolumna krzemionkowa HILIC została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu retencji związków polarnych bez odczynników do parowania jonów
- Cząsteczki o wielkości 2,7 µm zapewniają większą szybkość, wydajność i pojemność niż cząstki o wielkości 5 µm.
- Możliwość przyspieszenia badań, bez utraty dokładności i selektywności!

Spektrometria masowa może przyczynić się do odkryć o wielkim znaczeniu. Nie chcesz pozostać w tyle? Firma Thermo Fisher Scientific, podążając za potrzebami badaczy, opracowała program Grant Central - rozwiązanie dedykowane naukowcom z dziedziny nauk przyrodniczych, dzięki któremu dowiesz się wszystkiego o przyznawaniu dotacji na aparaturę.

Celowana analiza ilościowa pestycydów polarnych jest skomplikowana z różnych powodów: niska masa cząsteczkowa, polarność analitów, brak grup funkcyjnych do wykrywania przez LC-MS/MS. Aby rozwiązać złożone problemy związane z pestycydami polarnymi, konieczne są szybkie i proste, celowane metody ilościowe.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu