Anchem

Aparatura analityczna

 • Thermo Scientific

  Firma z USA jest światowym liderem w produkcji aparatury analitycznej. Zatrudnia niemalże 40 000 pracowników i szuka rozwiązań dla firm farmaceutycznych i biotechnologicznych, szpitali i laboratoriów diagnostycznych, uczelni, instytucji badawczych i agencji rządowych, a także w sektorze ochrony środowiska i kontroli jakości. Oferuje unikalne połączenie innowacyjnej technologii, wygody zakupu i zintegrowanych rozwiązań do zarządzania operacjami laboratoryjnymi.

 • Zobacz produkty

 • GAS

  G·A·S – Global Analyser Solutions jest to marka analizatorów chemicznych wykonanych "pod klucz" dla przemysłu naftowego, rafineryjnego, gazowego oraz energetyki. G·A·S dąży do zadowolenia klienta poprzez nie tylko sprzęt, ale również usługi, takie jak szkolenia i wsparcie techniczne. Firma może poszczycić się doskonałym helpdeskiem i zespołem wysoko wykwalifikowanych inżynierów serwisowych.

 • Zobacz produkty

 • AMS Alliance

  AMS Alliance jest wiodącą grupą, która opracowuje, produkuje i sprzedaje zautomatyzowane narzędzia analityczne i systemy diagnostyczne, skierowane do trzech głównych branży:

  Diagnostyka - Środowisko - Przemysł rolno-spożywczy

 • Zobacz produkty

 • Claind

  Claind jest liderem w produkcji generatorów gazu. Siedziba firmy znajduje się w Lenno, w północnej włoskiej prowincji Como. Oferta Claind obejmuje: generatory wodoru, generatory azotu, oczyszczacze powietrza i inne.Niezależnie od gałęzi przemysłu, generatory gazu Claind stanowią ważną alternatywę dla konwencjonalnego źródła gazu, jakim jest butla gazowa. Najważniejsze korzyści wynikające z korzystania z generatorów gazowych obejmują ograniczenie kosztów, niezależność od zewnętrznych dostawców, poprawę bezpieczeństwa i wygody.

Zobacz produkty

 • Opsis

  OPSIS LiquidLINE ma siedzibę w południowej Szwecji. Opracowuje i produkuje innowacyjne systemy dla laboratoriów w przemyśle spożywczym i ochrony środowiska. Po ponad 30 latach w branży analitycznej, zrobił kolejny krok we wdrażaniu nowoczesnej technologii w chemii mokrej i cieczach.

  Celem OPSIS LiquidLINE jest dostarczanie laboratoriom najbardziej zaawansowanych, niezawodnych i opłacalnych rozwiązań chemii mokrej. Właśnie dlatego badania są tak ważne dla pracy firmy. Zespoły badawcze i personel produkcyjny ściśle współpracują i korzystają z własnego akredytowanego laboratorium kalibracyjnego ISO 17025.

 • Zobacz produkty

 • Sylab

  Sylab został założony w 1976 roku i mieści się pod Wiedniem. Jest wiodącym producentem analizatorów mikrobiologicznych. Sylab jest silnie zorientowany na prowadzenie badań naukowych i rozwój technologiczny. Pragnie rozwijać nowoczesne technologie i ułatwiać badania mikrobiologiczne żywności, kosmetyków, produktów do pielęgnacji ciała, suplementów diety i leków.

Zobacz produkty

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu